مسابقات فوتسال پست بانک ایران ،گرامیداشت هفته بسیج با قهرمانی تیم حراست الف به پایان رسید

مسابقات فوتسال حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران ، گرامیداشت هفته بسیج ، پس از رقابت تیم های حاضر در مسابقات ، با قهرمانی تیم حراست الف بانک به پایان رسید.

به گزارش اقتصادملت و به نقل از حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران؛در مرحله نهایی و روز پایانی این دوره از مسابقات که شنبه دوازدهم آذرماه در مجموعه ورزشی پیام برگزار شد، ابتدا دو تیم مدیران و منطقه شرق تهران برای کسب عنوان سومی با یکدیگر بازی کردند که این بازی با نتیجه ۴ بر یک به نفع تیم فوتسال مدیران به پایان رسید.

بنابر این گزارش ، در ادامه ، دیدار نهایی و بازی فینال بین دوتیم حراست الف و ستاد برگزار شد که این بازی با نتیجه ۵ بر یک به نفع تیم حراست الف پایان یافت. در نهایت تیم های حراست الف ، ستاد و مدیران به ترتیب عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود نمودند و کاپ تیم اخلاق در پایان بازیها به تیم منطقه غرب تهران اهدا شد.

لازم به ذکر است بازی های پایانی و مراسم اختتامیه با حضور اعضای هیات مدیره ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ، معاونین ، مدیران و کارکنان بانک در فضایی صمیمی و با نشاط برگزار و در پایان جوایز تیم های برتر به آنان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.