افزایش 10 درصدی تولید انرژی در نخستین ماه سال 1403

در فروردین ماه سال 1403، نیروگاه های شرکت تولید نیروی برق تهران، 10 درصد نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته افزایش تولید انرژی داشته اند.

به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق تهران؛ یعقوب روحی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق تهران اظهار داشت: در فروردین ماه سال 1403، در مجموع افزایش 10 درصدی تولید در نیروگاه های زیر مجموعه این شرکت را نسبت به زمان مشابه در سال گذشته شاهد بودیم. ر

روحی افزود: واحدهای تولید انرژی بعد از پشت سر گذاشتن تعمیرات پیشگیرانه و دوره ای، آمادگی مطلوبی برای پیک پیش رو در سال 1403 دارند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه سال گذشته، شاخص های تولید و عملکرد نیروگاه ها رو به رشد بوده، به طوری که مقایسه آماری شاخص ها نشان از بهبود وضعیت عملکرد نیروگاه ها در حوزه تولید برق تهران دارد. بطوری که در سال 1402 بیش از شش میلیارد کیلو وات ساعت تولید انرژی الکتریکی در مجموع نیروگاه های شرکت تولید نیروی برق تهران داشته باشیم.

یعقوب روحی در ادامه با اشاره به عنوان سال 1403 که سال جهش تولید با مشارکت مردم نام گرفته است، اظهار داشت: انرژی الکتریکی که در نیروگاه ها تولید می شود، محصولی است که با تکیه بر منابع و تخصص داخلی است.

وی در ادامه بیان داشت: امیدواریم در سال 1403 نیز همچون سال گذشته بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و با تلاش متخصصان نیروگاه ها تولید حداکثری انرژی الکتریکی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *