حرفه ای گری، پایبندی به اخلاق و اشراف اطلاعاتی از پیش نیازهای اداره تنها شرکت بیمه دولتی کشور است

رئیس کل بیمه مرکزی در آیین تودیع و معارفه مدیران عامل بیمه ایران گفت: مدیرعامل شرکت بیمه ایران باید به صفاتی نظیر حرفه ای گری، اخلاق مداری، شایسته گزینی و اشراف اطلاعاتی در خصوص زوایای مختلف شرکت آراسته باشد.

به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه ایران؛ علی استادهاشمی با اعلام این مطلب افزود: صیانت از نیروی انسانی و افزایش ضریب بهره وری منابع و سرمایه ها از مهمترین ماموریت های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه ایران است.

رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از تلاش های بیمه ایران برای استقرار سامانه های برخط، اظهار داشت: نهادناظر صنعت بیمه از هرگونه اقدام تسهیل گرایانه و عملیات آسان بیمه گری به خصوص در بخش پرداخت خسارات زیان دیدگان، حمایت خواهد کرد.

وی ضمن ابراز انزجار از اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سرداران بزرگ سپاه در سوریه نسبت به تاثیر اتفاقات این چنینی بر تقویت بنیان های اعتقادی مردم و اراده مدیران در راستای خدمت رسانی مخلصانه تاکید کرد و افزود: حفظ امنیت اجتماعی و آرامش جامعه از مهمترین رسالت های صنعت بیمه است که با تمام توان برای ایفای این وظیفه حساس، کوشا خواهیم بود.

استادهاشمی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات جامعه بیمه گران و بهره گیری آنان از فیوضات شب های قدر برای تمامی خادمان صنعت بیمه، خیر الهی و توفیق خدمتگزاری خواستار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *