برآمده از رشادت های خرمشهر

شهاب جوانمردی، به عنوان چهارمین چهره ماندگار هفتمین جشنواره چهره‌های ماندگار در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در جریان مراسم افتتاح هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران معرفی شد

شهاب جوانمردی، به عنوان چهارمین چهره ماندگار هفتمین جشنواره چهره‌های ماندگار در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در جریان مراسم افتتاح هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور مقامات، مدیران ارشد و اعضای هیات‌داوران معرفی و به پاسداشت تاثیرگذاری وی در این صنعت، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش اقتصاد ملت و به نقل از ستاد خبری هفتمین نمایشگاه Transaction، ساز و کار انتخاب چهره‌های ماندگار در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در این جشنواره به این شکل است که جمعی از فعالان برجسته و پیشکسوت صنعت بانکداری و پرداخت کشور که از سوی شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب شده‌اند، کار داوری و انتخاب نهایی چهره های ماندگار را برعهده دارند.

اعضای هیات ‌داوران جشنواره چهره‌های ماندگار بدین شرح است: هادی اخلاقی، مدیر عامل بانک تجارت، علی خورسندیان، عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد، ژان صیاد، عضو هیات مدیره شرکت شاپرک، مصطفی ضرغامی، عضو هیات مدیره بانک پارسیان، محمد رضا فرزین، مدیر عامل بانک ملی، علیرضا گلزایی، قایم مقام مدیر عامل بانک ملت، اسماعیل لله کانی، مدیر عامل بانک رفاه کارگران، عباس معمارنژاد، عضو کمیته انتصابات وزارت اقتصاد، حجت الله مهدیان، مدیر عامل بانک توسعه تعاون، محمد ابراهیم مقدم، رییس هیات مدیره مرکز فابا ومحمد مراد بیات، مدیر عامل فابا.

هرسال همزمان با نمایشگاه تراکنش ایران «جشنواره چهره‌های ماندگار و مدیران موثر در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری » برگزار می‌شود و در آن ۳ نسل شامل پیشکسوتان، مدیران راهبردی و نوآوران استارتآپی این صنعت شرکت دارند و به تبادل نظر و تعامل می پردازند که در نوع خود حرکتی کم نظیر است.

ساز و کار انتخاب چهره‌های ماندگار در حوزه اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری در این جشنواره به این شکل است که جمعی از فعالان برجسته و پیشکسوت صنعت بانکداری و پرداخت کشور که از سوی شورای سیاستگذاری نمایشگاه تراکنش ایران انتخاب شده‌اند، کار داوری و انتخاب نهایی چهره های ماندگار را برعهده دارند

بیش از 40 نفر برای نامزدی از سوی فعالان صنعت به این جشنواره معرفی شدند که نامزدها براساس 4 شاخص سوابق علمی‌ و آموزشی، سوابق اجرایی و مدیریتی، آثار و خدمات اثرگذار و سلامت حرفه‌ای برگزیده می‌شوند. این مراسم بصورت زنده از تلویزیون اینترنتی و سایت‌های خبری پخش شد.

شایان ذکر است، شهاب جوانمردی که بنیانگذار هلدینگ بزرگ فناوری مالی و نام آشنای اکوسیستم صنایع مالی، بانکی، پرداخت و فناوری است، سال۱۳۵۳ در شهر خرمشهر استان خوزستان متولد شده و دارای مدرکDBA از دانشگاه بوردو و کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر است.

مدیر پروژه‌های تجهیزات فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، رئیس هیات‌مدیره شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا) و مدیرعامل، عضو هیات‌مدیره بنیاد توسعه فردا، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) و عضویت در کمیته علمی و هیات داوران نمایشگاه تراکنش ایران در ادوار گذشته از جمله سوابق کاری شهاب جوانمردی است.

گفتنی است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. ۲۱ و ۲۲ دی ماه در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

شایان ذکر است، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

به همین منظورعلاقه مندان می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فابانیوز و سایت نمایشگاه تراکنش ایران به ادرس زیر  مراجعه کنند.

لینک فابا نیوز

fabanews.com

لینک مرکز فابا

fabacenter.com

لینک هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

itefaba.com

اینستاگرام مرکز فابا به آدرس

 Instagram.com/fabacenter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *