نمایشگاه تراکنش ایران موجب هم گرایی در صنعت بانکداری

قائم مقام مدیر عامل بانک ملت گفت: بسیاری از مدیران فرصت کسب اطلاع از پدیده های نو را ندارند که این‌ نمایشگاه فرصتی خواهد بود تا مدیران از ایده های نو اطلاع کسب کرده و در تصمیم گیری های خود از آن ها استفاده کنند

به گزارش اقتصاد ملت ؛ علیرضالگزایی، قائم مقام مدیر عامل بانک ملت در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ستاد تراکنش ایران، با بیان اینکه ارتباط بین صنعت بانکداری و صنعت نرم افزار و پرداخت به تحول منجر می شود، اظهار داشت: از آنجایی که صنعت بانکداری جز صنایع پیشران در حوزه تحول به شمار می شود. بنابراین برگزاری این گونه نمایشگاه ها موجب هم گرایی و هم افزایی در حوزه بانکداری خواهد شد.

وی افزود: بسیاری از مدیران فرصت کسب اطلاع از پدیده های نو را ندارند که این‌ نمایشگاه فرصتی خواهد بود تا مدیران از ایده های نو اطلاع کسب کرده و در تصمیم گیری های خود از آن ها استفاده کنند.
قائم مقام مدیر عامل بانک ملت، مهمترین نقطه قوت نمایشگاه انسجام بین دست اندرکاران صنعت بانکداری و صنعت نرم افزار دانست.

وی ارتقا و توسعه بانکداری کشور را در لایه های استراتژیک دانست و گفت: اگر دیدگاه مدیران به سمت تغییر و تحول سمت و سو پیدا کند سایر عوامل خود به خود به سمت تحول سوق پیدا می کند اکنون در مرحله ابتدایی این استراتژی هستیم.

گفتنی است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

شایان ذکر است، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

به همین منظورعلاقه مندان می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فابانیوز و سایت نمایشگاه تراکنش ایران مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *