برگزاری جشن بزرگ منتخبین سینمای فجر انقلاب

به گزارش فارس، این جشن با همکاری مشترک جنبش رسانه انقلاب (جایزه‌ ققنوس) و  مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب (تندیس آینه) برگزار خواهد شد که طی آن، صاحبنظران و اهالی رسانه‌ جبهه‌ فرهنگی انقلاب هر یک با اهدای جداگانه جوایز، برگزیدگان خود از میان فیلم‌های برتر جشنواره‌ سی و چهارم فیلم فجر را معرفی خواهند کرد.
بر همین اساس برگزیدگان مجمع نویسندگان و منتقدان سینمای انقلاب، مطابق رسم چهار دوره‌ گذشته از طریق نظرسنجی رسانه‌ای میان سینمایی‌نویسان انتخاب و معرفی شده و منتخبین جنبش رسانه انقلاب (جایزه‌ی ققنوس) نیز به سیاق چند سال گذشته، از طریق نظرخواهی میان صاحبنظران جبهه‌ فرهنگی انقلاب مشخص و تقدیر خواهند شد.
منتخبین این دو جایزه،  سی ام بهمن ماه جاری در تالار اندیشه حوزه‌ هنری در خلال جشن بزرگ «منتخبین سینمای فجر انقلاب» که با حضور سینماگران، اندیشمندان، اهالی رسانه و صاحبنظران جبهه‌ فرهنگی انقلاب برگزار خواهد شد، مورد تقدیر قرار می‌گیرند. این مراسم از ساعت 19 آغاز خواهد شد و حضور عموم آزاد است. گفتنی است که تصمیم برگزاری مشترک این جشن، به دلیل هر چه باشکوه‌تر شدن این مراسم اتخاذ شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *