گهرزمین؛ نگینی بی‌نظیر در کشور است

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع‌معدنی، فرآوری موادمعدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته عصر روز گذشته با حضور شرکت معدنی‌وصنعتی گهرزمین در کرمان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری «اقتصاد ملت» و به نقل از روابط‌عمومی شرکت معدنی‌وصنعتی گهرزمین؛ هشتمین نمایشگاه کیمیکس عصر روز گذشته با حضور نماینده مردم کرمان و راور، نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه و نماینده مردم شهر بابک در مجلس‌شورای‌اسلامی و تنی چند از مسئولان استانی در کرمان افتتاح شد.
نمایندگان مردم در مجلس‌شورای‌اسلامی در بازدید از غرفه شرکت گهرزمین؛ ضمن اطلاع از آخرین اقدامات این شرکت، از فعالیت‌ها و عملکرد مجموعه گهرزمین تقدیر و تشکر کردند.
نمایندگان بازدیدکننده با اشاره به این مطلب که بی‌شک شرکت‌های ‌معدنی‌وصنعتی سیرجان هر کدام خدمت شایسته و بی‌نظیری را به مردم دیار کریمان ارائه می‌دهند، اذعان داشتند: شرکت گهرزمین نگینی بی‌نظیر و بی‌بدیل در کل منطقه و کشور است.
اهمیت دادن شرکت گهرزمین به صنایع‌دستی از دیگر مواردی بود که موردتوجه نمایندگان بازدیدکننده قرار گرفت. قسمتی از غرفه شرکت گهرزمین به صنایع‌دستی به خصوص گلیم شیرکی پیچ سیرجان اختصاص داده شده است که این مهم به عنوان سفیر صلح و دوستی توسط مسئولان کشوری به کشورهای مختلف اهداء می‌شود.
نمایندگان حاضر در نمایشگاه در این زمینه خاطرنشان کردند: با توجه به فرا رسیدن روز صنایع‌دستی؛ آنچه که این نمایشگاه را نسبت به بقیه نمایشگاه‌های صنعت‌ومعدن متمایز می‌کند؛ اقدام هنرمندانه مدیرعامل موفق و توسعه‌‌نگر گهرزمین است که در کنار برپایی این غرفه؛ همکاری بسیار خوبی با میراث فرهنگی‌وگردشگری و همچنین نگاهی ویژه به صنایع‌دستی داشته است.
گفتنی است این نمایشگاه که از روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کرمان آغاز شده است؛ به مدت ۴ روز ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *