حضور الماسی فناوری اطلاعات امید در تراکنش هفتم

هلدینگ فناوری اطلاعات امید و شرکت‌های تابعه، با هدف ارتقای بیش از پیش بانک سپه در مسیر بانکداری دیجیتال  خواهان حضور در هفتمین تراکنش ایران شده است.

به گزارش اقتصاد ملت و به نقل از فابانیوز، «هلدینگ فناوری اطلاعات امید» متشکل از پنج شرکت با فعالیت در حوزه‌های «راهکار جامع بانکی و کربنکینگ»، «تحلیل داده و Api Banking»، «پرداخت الکترونیک»، «پشتیبانی تجهیزات و زیرساخت» و «بانکداری باز» با هدف ارائه‌ خدمات به بانک سپه، فعالیت داشته و در تراکنش هفتم پذیرای علاقمندان در غرفه 35 خواهد بود.

بر اساس نظر مدیران بانک سپه، فلسفه تشکیل این هلدینگ در واقع بستر و خاستگاه جدیدی برای انسجام نیروهای کارشناس و محصولاتشان در جهت سرویس‌دهی مناسب‌تر به مردم و مشتریان بوده و نیروهای متخصص شرکت‌های بانک ادغامی را گرد هم جمع کرده تا با همگرایی، هم‌افزایی منجر شود.

شایان ذکر است، هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با سخنرانی بیش از ۱۰۰ نفر از مدیران و متخصصان و در قالب نشست ها و میزگردها، کارگاه های معرفی محصول، نشست های استارتاپی، دوره تخصصی بانکداری نوین و….. ۲۱ و ۲۲ دی ماه در هتل لاله و مرکز آفرینش های کانون برگزار می‌شود .

در این نمایشگاه بخش های نمایشگاهی، میزگردها و نشست ها، کارگاه های معرفی محصول، بانکداری نوین، جشنواره چهره های ماندگار، جشنواره نوآوری و استارت آپی، تبلیغات محیطی، گفت و گوی B2B و B2Gو … است ومدیران، متخصصان و کارشناسان صنعت مالی، بانکداری و فناوری‌های مالی در آن می توانند تبادل اندیشه و همفکری کنند.

خاطرنشان می شود، ۲۲ مهرماه امسال با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از مدیران ارشد نظام بانکی کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر صالح آبادی رییس کل بانک مرکزی از برنامه های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران به صورت رسمی رونمایی شد و بر حضور بانک ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های مالی تاکید شد.

به همین منظورعلاقه مندان می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فابانیوز و سایت نمایشگاه تراکنش ایران به ادرس زیر  مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *