گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران
شنبه, 06 بهمن 1397
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور...
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بانک قرض الحسنه مهر ایران منشأ کار خیر جمعی در جامعه

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران، بسترهای بسيار خوبي براي گسترش خير جمعي در جامعه دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران، بسترهای بسيار خوبي براي گسترش خير جمعي در جامعه دارد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملت، به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، علی ربیعي در ديدار با مديرعامل و عضو هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران با بيان اين مطلب گفت: آحاد مردم نيازمند خدمات و طرح هايي هستندکه بتواند آنها را توانمند کند و در مسير بهبود معيشت آنان گام بردارد كه بانك قرض الحسنه مهر ايران در اين مسير اقدامات خوب و شايسته اي داشته است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: همه نهاد ها و سازمان ها و از جمله بانک ها شایسته است در حوزه مسئولیت هاي اجتماعي گام بردارند تا در جامعه شاهد پويايي و حرکت جمعي براي بهبود شرايط اقتصادي و اجتماعي مردم باشيم.
وی تاکید کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران که ماهیت اجتماعي دارد مي تواند در اشتغال هاي خرد و به ويژه اشتغال روستاييان نقش آفريني كند و دولت و مجلس بايد از ظرفيت هاي اين بانك كه از اعتماد خوبي در جامعه برخوردار است استفاده كند.
در ادامه، دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نيز با اشاره به جايگاه ويژه خدمات اين بانک در ميان مردم بيان داشت: اين بانك با جذب ۴۱.۵ هزار ميليارد ريال منابع قرض الحسنه در ۱۱ ماه گذشته نسبت به پايان سال ۹۵ بالغ بر ۶۸ درصد رشد داشته و منابع آن در حال حاضر بيش از ۱۰۳ هزار ميليارد ريال است.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران طی یک دهه فعاليت خود نزديک به سه ميليون و دويست هزار نفر تسهيلات قرض الحسنه در زمينه هاي کار آفريني و اشتغال، معيشت، بهداشت و درمان و ازدواج جوانان پرداخت كرده است كه ۷۰۰ هزار فقره آن مربوط به سال ۹۶ مي باشد.
دکتر اکبری پایین بودن میزان معوقات را نشان دهنده تعهد مشتريان و عملکرد مناسب بانکي در زمينه بهداشت اعتباري دانست و گفت: نسبت مطالبات غير جاري به مصارف بانك از ابتداي فعاليت تا كنون حدوداً يك درصد است كه بيان كننده مديريت صحيح ريسك و عملكرد شايسته در اين حوزه مي باشد.
تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران در ادامه با اشاره به فعاليت بانک در عرصه مسئوليت هاي اجتماعي اظهارداشت: ۶۰ تا ۷۰ درصد منابع قرض الحسنه جذب شده بانک، به پرداخت تسهيلات براي حمايت از كارآفريني و اشتغالزايي اختصاص يافته است.
وی افزود: این تسهیلات با هدف ایجاد رونق اقتصادي، بهبود فضاي کسب و کار، افزايش نرخ اشتغالزايي و مبارزه با بيکاري، افزايش سهم توليد از بازارهاي داخلي و التيام مشکلات مالي كارگران به عنوان عوامل اصلي و موثر در توسعه صنعتي پرداخت شده است.

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

تمامی حقوق مطالب محفوظ است