گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران
شنبه, 06 بهمن 1397
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور...
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...

افخمی: شتاب گرفتن همکاری میان بانک صنعت و معدن و صنعتگران

ساختمان جديد شعبه شمس آباد بانك صنعت و معدن طي مراسمي با حضور علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل ، اعضاي هيات مديره و برخي از مقامات استاني افتتاح شد.

ساختمان جديد شعبه شمس آباد بانك صنعت و معدن طي مراسمي با حضور علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل ، اعضاي هيات مديره و برخي از مقامات استاني افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملت، به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، افخمي در مراسم ياد شده ضمن بيان اين كه هدف از افتتاح ساخنمان جديد شعبه ارتقاء سطح خدمت رساني به صنعتگران است افزود: امروز بانك صنعت و معدن علاوه بر اعطاي تسهيلات ، به عنوان يك مشاور در كنار صنعتگران حضور دارد و اين خدمات مشاوره اي نتايج بسياري براي بخش هاي صنعتي كشور داشته است ، اميدوارم بيش از پيش شاهد شتاب گرفتن همكاري ميان بانك و كارآفرينان و صاحبان صنايع در كشور باشيم.
مديرعامل بانك صنعت و معدن توسعه صنعتي را هدفي توصيف كرد كه با تعامل مناسب ميان صنعتگران كشورمان در استان هاي مختلف و بانك به دست خواهد آمد .
وي گفت : همكارانمان در شعب بايد با آموزش مستمر همواره بر سطح توانايي خود افزوده و با به كارگيري سيستم هاي نوين علاوه بر ايجاد سهولت در فرايند خدمت رساني به موجب انطباق بانك با استانداردهاي جهاني شوند.
افخمي بيان داشت: افزايش سرمايه بانك صنعت و معدن مي تواند توان اين بانك را در تسهيل و تسريع فرايند اعطاي تسهيلات ياري كند .
به گفته وي اقدامات بانك صنعت و معدن در تامين مالي طرح هاي بزرگ و زيربنايي كشور بويژه صنايع پتروشيمي ، نيروگاه، فولاد، سيمان و صنايع ريلي و هوايي به اين بانك در سطح بين المللي موقعيت ويژه اي بخشيده است كه در نتيجه آن موسسات مالي جهاني خواستار همكاري با اين بانك توسعه اي هستند.
بنا بر اين گزارش پس از افتتاح شعبه ياد شده ، افخمي به اتفاق هيات همراه از شركت هاي ونوس شيشه ، سازور سازه آذرستان و پكاشيمي بازديد كرد.
گفتني است شرکت ونوس شیشه كه شیشه های اتومبیل و شیشه سکوریت توليد مي كند دارای حد اعتباری 6 میلیارد توماني سرمایه در گردش نزد شعبه شمس آباد است و شركت سازور سازه آذرستان دارای حداعتباری 12 میلیارد توماني سرمایه در گردش ،4 میلیارد توماني خرید دین و 20 میلیارد توماني ضمانت نامه ریالی نزد اين شعبه است و اسكلت هاي فلزي سنگين توليد مي كند.
شرکت پکاشیمی نيز در زمينه تولید رنگ های پودری الکترواستاتیک فعاليت مي كند و دارای حداعتباری 4 میلیارد توماني سرمایه در گردش، 7 میلیارد توماني سرمایه ثابت و 3 میلیون یورويي اعتبار اسنادی ارزی نزد شعبه ياد شده است.

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

تمامی حقوق مطالب محفوظ است