گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
IMAGE تشریح مهمترین برنامه بانک صادرات در سال جاری
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
حجت‌اله صیدی گفت: مهمترین برنامه بانک صادرات ایران برای سال ٩٨ خروج از زیان و ورود به منطقه سود است که با توجه به اصلاح ساختار مالی سال گذشته، در تلاش هستیم تا سهم...
IMAGE "ایرانسل" برای ششمین سال متوالی تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
ایرانسل برای ششمین سال متوالی تندیس و گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد.   به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، صبح یکشنبه ۱۵...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران
شنبه, 06 بهمن 1397
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور...
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...

برگزاری جلسه کمیسیون هماهنگی روابط عمومي بانک‌هاي دولتي به ميزباني بانک قرض الحسنه مهر ايران

جلسه کمیسیون هماهنگی روابط عمومی بانک هاي دولتي با حضور مديران، کارشناسان و نمايندگان روابط عمومي بانک هاي كشور در ساختمان ادارات مركزي بانك قرض الحسنه مهر ايران برگزار شد.

جلسه کمیسیون هماهنگی روابط عمومی بانک هاي دولتي با حضور مديران، کارشناسان و نمايندگان روابط عمومي بانک هاي كشور در ساختمان ادارات مركزي بانك قرض الحسنه مهر ايران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملت، به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در این جلسه موضوعاتی همچون نحوه تعامل روابط عمومي نظام بانکي با خبرنگاران و رسانه ها، حضور موثر در شبکه هاي اجتماعي و فضاي مجازي، حفاظت از سرمايه هاي ارتباطي و اعتباري بانک ها و نقش بي‌بديل روابط عمومي‌ها در شفاف‌سازي جريان اطلاعات و ارتباطات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرايران در جلسه کميسيون هماهنگي روابط عمومي بانک ها ضمن تبريك فرارسيدن ولادت باسعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و اشاره به دغدغه‌هاي حاكم بر نظام بانكي كشور گفت: روابط عمومي يكي از سخت ترين كارهاست و كساني كه در این حرفه مشغول به كار هستند زودتر از ديگران فرسوده مي شوند و معمولاْ در معرض تصميم گيري هاي سريع قرار دارند.
وی با اشاره به یک دهه عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در حوزه مسئولیت هاي اجتماعي اظهار داشت: خدمات اين بانک ابزاري براي رفع مشكلات طبقه متوسط رو به پائين جامعه است كه در بستر قرض الحسنه بسياري از نيازهاي اساسي مردم را تأمين مي كند.
تلیکانی در ادامه تصریح کرد: با استقبال هموطنان از خدمات و طرح های تسهيلاتي بانک قرض الحسنه مهر ايران در ۱۱ ماه سالجاري نسبت به پايان سال گذشته بالغ بر ۷۰ درصد جذب منابع داشته ايم و ميزان پايين نسبت مطالبات به مصارف بانک نشان دهنده تعهد مشتريان آن است.
وی در ادامه گفت: ۹۰ درصد منابع قرض الحسنه جذب شده به پرداخت تسهیلات به نیازمندان واقعی جامعه اختصاص يافته است و ۱۰ درصد مابقي نيز به عنوان ذخيره قانوني نزد بانک مرکزي سپرده گذاري شده است.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در انتها با اشاره به برنامه های آتي بانک اشاره کرد: در سال آينده براي اولين بار فرايند حذف کاغذ از پروسه اعطاي تسهيلات حذف خواهد شد و هم اكنون مراحل هماهنگي هاي آن در حال انجام است.

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

تمامی حقوق مطالب محفوظ است