گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...
شعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدها
چهارشنبه, 18 آذر 1394
یادداشتشعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدهاحسن اشجعی اسفند ماه امسال صفحه دیگری از تاریخ انتخابات کشور ورق خواهد خورد ومردم عزیز کشورمان به مانند دوره های قبل با...

تجلی گفتمان انقلاب اسلامی؛ در گفتمان مقاومت است

سرافراز در جشن اولین سالگرد تأسیس شبکه «افق» مطرح کرد:

تجلی گفتمان انقلاب اسلامی؛ در گفتمان مقاومت است

مراسم سالگرد افتتاح شبکه افق با حضور مدیران سازمان صدا و سیما، برنامه‌سازان و تهیه‌کنندگان شبکه افق و جمعی از هنرمندان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما؛ محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما در این مراسم گفت: در عصر امروز تجلی گفتمان انقلاب اسلامی در گفتمان مقاومت است. شبکه افق حدود یک سالی است که به‌طور رسمی و در 20 کانال رسانه‌ ملی در حال پخش است. وی افزود: یکی از اقدامات اولیه رسانه ملی سراسری کردن پخش شبکه افق بود که با پخش برنامه مستند کار خود را آغاز کرده بود و در این بخش پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
سرافراز اضافه کرد: به‌دلیل اینکه ژانر مستند از برخی سریال‌ها و مجموعه‌ها تأثیرگذارتر است این شبکه توانایی استفاده از کلیه ژانرها را در تولید برنامه‌های خود دارد. رئیس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: شبکه افق شبکه‌ای است که یک روز هم درجا نزده و هر روز به‌دنبال رشد و شکوفایی بوده است و امیدوارم که از کلیه قالب‌های موجود در رسیدن به هدف ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، امام و رهبری استفاده کند. وی با بیان اینکه نهادینه کردن این گفتمان کار بسیار سخت و دشواری است گفت: این شبکه‌ می‌تواند از همه توانایی‌ها و از همه قالب‌ها استفاده کند تا این گفتمان را گسترش دهیم. سرافراز گفت: حکایت امروز تجلی این گفتمان در گفتمان مقاومت رقم خورده است و ما در جبهه‌های استکبار از آن استفاده کرده‌ و امروز صحنه این مقاومت در لبنان، سوریه و کل خاورمیانه است.
رئیس رسانه ملی تصریح کرد: تنها شبکه‌ای که باید پرچم مقاومت را  حفظ کند، شبکه افق است و جای این شبکه در میان شبکه‌های مختلف سیما و با این هدف‌گذاری که تبیین مقاومت گفتمان انقلاب اسلامی است خالی بوده که آرزو می‌کنیم این رسالت را به‌خوبی انجام دهد. وی گفت: این شبکه افق روشنی را در پیش رو دارد و به‌ مرور زمان بر میزان تأثیرگذاری آن افزوده می‌شود و آرزوی توفیق برای این شبکه و حرکت رو به تکامل آن دارم.
در ادامه این مراسم از فرزند مرحوم فرج‌الله سلحشور کارگردان و هنرمند متعهد و ارزشی سینما و تلویزیون با حضور محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما و نادر طالب‌زاده تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
دكتر پورحسين قائم‌مقام معاون سيما نیز در اين مراسم با بيان اينكه از عمر اين شبكه يكسال گذشته، اما امروز به اندازه جواني برومند رشد كرده است گفت: نام اين شبكه مؤيد ديدگاه اين شبكه براي ترسيم آينده‌اي روشن است. وی تأكيد كرد: شبكه افق به دنبال تحقق تمدن نوين اسلامي است و نگاهي جهاني دارد.
نادر طالب‌زاده مجری برنامه «عصر» شبکه افق به‌دلیل یک عمر تلاش‌های متعهدانه با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد. نادر طالب‌زاده هنگام تجلیل سخنرانی کرد و گفت: توفیق حضور در دوران انقلاب اسلامی را داشتم و اراده خداوند باعث شد با بدبینی دشمنان و حسد آنها روز به روز شاهد رشد و عظمت ایران اسلامی باشیم و امیدوارم روزی را ببینیم که این پرچم به امام زمان برسد(عج) و ما خدمه ایشان باشیم.

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.