گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...
شعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدها
چهارشنبه, 18 آذر 1394
یادداشتشعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدهاحسن اشجعی اسفند ماه امسال صفحه دیگری از تاریخ انتخابات کشور ورق خواهد خورد ومردم عزیز کشورمان به مانند دوره های قبل با...

ایران بزودی جزو 20 قدرت بزرگ اقتصادی جهان می شود

افتتاح دفتر رسمی شرکت آلمانی سیمرایز در ایران
ایران بزودی جزو 20 قدرت بزرگ اقتصادی جهان می شود

شرکت آلمانی سیمرایز که یکی از تامین کننده‌ های جهانی اسانس‌های آرایشی - بهداشتی، طعم‌دهنده‌های خوراکی، دارویی، مواد اولیه پایه آرایشی و مواد اولیه کاربردی است؛ دفتر رسمی خود را با نام "سیمرایز پارسیان" در تهران افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار ما؛ سایت این شرکت آلمانی در ایران با دفتر فروش و لابراتوار کاربردی راه اندازی می شود. این شرکت می خواهد با استفاده از دانش اندوخته محصولاتی مختص بازار ایران و منطقه خلیج فارس و دلخواه مصرف کننده ایرانی را در کلیه صنایع غذایی، نوشیدنی، دارویی، محصولات مراقبت پوست و مو، البسه و شوینده خانگی تولید کند.
دکتر برترام مدیرکل اجرایی این شرکت در مراسم افتتاحیه دفتر ایران گفت: ما با تمرکز بر بازارهای جدید برای گسترش فعالیت شرکت اقدام می‌کنیم و معتقدیم که ایران پایگاه بازارهای نوظهور است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه موقعیت جغرافیایی ایران در بین اروپا، کشورهای مشترک‌المنافع و منطقه خلیج فارس از نظر تجاری بسیار حائز اهمیت است گفت: همین موضوع می ‌تواند در آینده ای نزدیک باب همکاری ما را در منطقه آسیا گسترش دهد.
مدیرکل اجرایی شرکت سیمرایز با بیان اینکه ایران در سال‌های آینده جزو 20 قدرت بزرگ اقتصادی جهان خواهد شد و از نقدینگی و موقعیت اقتصادی بالایی برخوردار خواهد بود، تاکید کرد: این کشور چهارمین کشور غنی از نظر منابع نفتی و همچنین دارای منابع طبیعی گسترده‌ای است و کارشناسان انتظار دارند تولید ناخالص داخلی ایران به‌زودی دوبرابر شود.
دکتر برترام در خصوص اینکه شرکت سیمرایز برنامه‌ای برای انتقال تکنولوژی به ایران دارد یا نه گفت: ما در زمینه آموزش نیروهای ایرانی برنامه‌هایی داریم و طبعا قصد ما ایجاد یک جاده یکطرفه صرف فروش محصولات به ایران نخواهد بود؛ بلکه برنامه‌هایی برای خرید محصولات اولیه از کشاورزان را نیز درنظر گرفته‌ایم که به مرور زمان اجرایی خواهیم کرد.
محمد فائقی مدیرعامل شرکت سیمرایز پارسیان نیز در این مراسم درباره فعالیت‌های این شرکت می‌گوید: با توجه به پژوهش‌هایی که در بازار منطقه انجام شده است، پیش‌بینی می‌شود پتانسیل این بازار برای محصولات شرکت سیمرایز بیش از 100میلیون یورو باشد.
به گفته وی سیمرایز از تامین‌کننده‌های جهانی اسانس‌های آرایشی بهداشتی، طعم دهنده‌های خوراکی، دارویی و مواد اولیه پایه آرایشی و مواد اولیه و کاربردی در صنایع بهداشتی و غذایی است. شرکت‌های تولید‌کننده عطر، لوازم آرایشی، مواد خوراکی و نوشیدنی از جمله مشتریان محصولات این شرکت هستند.
وی افزود: فروش این شرکت در سال 2015 بیش از دو و نیم میلیارد یورو بوده و در حال حاضر 12درصد از بازار جهانی را در اختیار دارد. سیمرایز بین سه شرکت برتر همتایان خود قرار دارد. مقر اصلی شرکت در کشور آلمان است و بقیه گروه در 40نقطه و در 35 کشور در اروپا، آفریقا، ‌خاورمیانه، آسیا، آمریکا و آمریکای لاتین مشغول به کار هستند. شرکت سیمرایز پارسیان توانسته نشان GMP روش‌های بهینه یا مطلوب تولید (Good Manufacturing Practice) را از وزارت بهداشت دریافت کند.

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.