گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...
شعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدها
چهارشنبه, 18 آذر 1394
یادداشتشعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدهاحسن اشجعی اسفند ماه امسال صفحه دیگری از تاریخ انتخابات کشور ورق خواهد خورد ومردم عزیز کشورمان به مانند دوره های قبل با...

نقض حقوق بشر در گروهک منافقین

نقض حقوق بشر در گروهک منافقین

1: در این گروهک تنها نقطه ای در دنیا هست که ازدواج و تشکیل خانواده در آن ممنوع هست و رهبری این سازمان نیروها را وادار به طلاق اجباری کرده و فرزندان خردسال را از والدین شان جدا کرده و به کشورهای اروپایی فرستاده است.

2: سران این گروهک معتقد هستند که خانواده کانون فساد هست و باید از بین برود و به همین سبب ازملاقات خانواده ها با فرزندانشان که در این فرقه گرفتار هستند ممانعت می کنند و حتی از تماس تلفنی اعضاء با خانواده های شان جلوگیری می کنند.

3: در این گروهک خفقان و سانسور شدید وجود دارد و افراد در بی خبری مطلق بسر می برند و افراد اجازه استفاده از اینترنت و حتی گوش کردن به رادیو را ندارند و موظف هستند به اخبار به شدت سانسور شده تنها رسانه این گروهک گوش دهند و افرادی که این ضابطه تشکیلاتی را رعایت نکنند به شدت مجازات می شوند.

4: در این گروهک افراد زیر هیجده ساله را آموزش نظامی داده و در عملیات نظامی و تروریستی از این افراد استفاده می کردند که این از موارد نقض آشکار قوانین جنگ در دنیا می باشد.

5: این  گروهک علی رغم ادعای آزادی خواهی در عملیات تروریستی شرکت کرده و در این عملیات ها مناطق مسکونی و افراد غیرنظامی را مورد هدف قرار داده است و در زمان جنگ ایران و عراق به سربازکشی در مناطق مرزی و کردکشی در مناطق کردنشین عراق و در سرکوب شیعیان مخالف صدام در جنوب عراق شرکت کرده است و در این رابطه موارد زیادی از نقض حقوق بشر را مرتکب شده است

6: در این گروهک علیرغم ادعای آزادی که دارد اعضایشان از کوچکترین ازادی برخوردار نیستند و حق تصمیم گیری برای سرنوشت خود ندارند.

7: این گروهک بر خلاف ادعایی که دارد، خود را حامی رهایی زنان می داند اما برخلاف ادعای دروغشان زنان تحت ظلم و ستم مضاعف قرار دارند و مورد اذیت و آزار جنسی قرار دارند.

اینها مواردی کمی و گوشه ای از نقض آشکار حقوق بشر و پایمال شدن اولیه ترین حقوق انسانی در این گروهک  فرقه گرا می باشد.

 

سکوت مجامع مدعی حقوق بشر در قبال فاجعه حله

سکوت مجامع مدعی حقوق بشر در قبال فاجعه حله

یک بار دیگر چهره دهشتناک تروریسم کور در حله خود را به نمایش گذارد و دهها نفر از افراد بیگناه و زائرین امام حسین (ع) را به خاک و خون کشید. گروه تروریستی داعش که عرصه را بر خود تنگ می بیند، یکبار دیگر جنایتی هولناک را به نام خویش ثبت کرد.

تاملی از دید حقوق بشر بر انتخابات آمریکا

اما فارغ از تحولات و بازتاب های مزبور، پیروزی ترامپ را شاید خدمتی ناخواسته به ملتهای دیگر محسوب کرد .  چرائی این امر به طور خلاصه بدین شرح است :

مجوز جمعیت حامیان صلح پایدار صادر شد

امین اسدی دبیرکل جمعیت حامیان صلح پایدار در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات با اعلام اینکه مجوز این تشکل حقوق بشری از جانب مراجع مربوطه صادر گشته اعلام کرد : پس از مدتها مجوز این تشکل حقوق بشری که شامل اهدافی چون توسعه مفهوم حقوق بشر اسلامی و ترویج فرهنگ صلح و دوستی است صادر شد .

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.