گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...
شعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدها
چهارشنبه, 18 آذر 1394
یادداشتشعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدهاحسن اشجعی اسفند ماه امسال صفحه دیگری از تاریخ انتخابات کشور ورق خواهد خورد ومردم عزیز کشورمان به مانند دوره های قبل با...

آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی

آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی

ستاد انتخابات کشور با اعلام ثبت بیش از 33 میلیون رای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین نتایج این دوره از انتخابات در حوزه های مختلف سراسر کشور را اعلام کرد.

نتایج انتخابات شهرستانها را به نقل از این ستاد به روز می کند:
*** قائنات و زیر کوه:
در حوزه انتخابیه قائنات و زیر کوه از مجموع 87 هزار و 687 رای ماخوذه فرهاد فلاحتی با 30 هزار و 12 رای انتخاب شد.
*** تویسرکان:
همچنین در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع 54 هزار و 436 رای ماخوذه محمد مهدی مفتح با 39 هزار و 623 رای به بهارستان راه یافت.
*** شهر بابک:
در حوزه انتخابیه شهر بابک از مجموعه 45 هزار و 66 رای ماخوذه علی اسدی با 16 هزار و 956 رای انتخاب شد.
*** کلیبر، خداآفرین و بخش هوران:
در حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و بخش هوران نیز از مجموع 63 هزار و 480 رای قلی الله قلی زاده با 36 هزار و 936 رای پیروز این انتخابات شد.
*** تفرش، آشتیان و فراهان:
در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی با کسب 13 هزار و 42 رای از مجموع 48 هزار و 463 آرای صحبح ماخوذه.
*** نطنز و بخش قمصر:
در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی با کسب 9 هزار و 842 رای از مجموع 37 هزار و 644 آرای صحبح ماخوذه.
*** خرمشهر:
در حوزه انتخابیه خرمشهر عبدالله سامری از مجموع 60 هزار و 541 آرای صحیح ماخوذه با کسب 19 هزار و 318 رای.
***بندرلنگه، بستک و پارسیان:
در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان از مجموع 124هزار و 342 آرای صحیح ماخوذه خالد زمزم نژاد با کسب 29 هزار و 977 رای و احمد جباری با کسب 29 هزار و 150 رای به مرحله دوم راه یافتند.
*** گرمی:
در حوزه انتخابیه گرمی سید حمایت میرزاده از مجموع 47 هزار و 803 آرای صحیح ماخوذه با کسب 21 هزار و 399 رای.
*** مریوان و سروآباد:
در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 84هزار و 925 آرای صحیح ماخوذه منصور مرادی با کسب 15 هزار و 815 رای و امید کریمیان با کسب ١٢ هزار و ٨١٩ رای به مرحله دوم راه یافتند.
***اردستان:
در حوزه انتخابیه اردستان، سیدصادق طباطبایی از مجموع 30 هزار و 75 ارای صحیح ماخوذه با کسب 16هزار و 100رای.
*** دشتی و تنگستان:
در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدکمال الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 208 رای.
*** دشت آزادگان:
در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20هزار و 643 رای.
رزند و کوهننبان:
در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی از مجموع 79هزار و 589آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 691 رای.
*** نائین، خور، بیابانک:
در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک عباسعلی پوربافرانی از مجموع 39 هزار و 529 آرای صحبح ماخوذه با کسب 11 هزار و 154 رای.
*** سیرجان و بردسیر:
در حوزه انتخابیه سرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری از مجموع 144هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 970 رای.
*** دامغان:
در حوزه انتخابیه دامغان ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49 هزار و 402آرای صحیح ماخوذه با کسب 17 هزار و 244 رای.
***بروجن:
در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع 64هزار و 182 آرای صحیح ماخوذه خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14 هزار و 642 رای و علی نادری فرد با کسب 10هزار و 108 رای به مرحله دوم راه یافتند.
***ساوه و زرندیه:
در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 122هزار و 624آرای صحیح ماخوذه شهیلا میرگلوبیات با کسب 23هزار و 881رای و محمدرضا منصوری با کسب 22هزار و 762 رای به مرحله دوم راه یافتند.
*** اقلید:
در حوزه انتخابیه اقلید سیدحسین افضلی از مجموع 55 هزار و 972 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20 هزار و 883رای.
*** بیجار:
در حوزه انتخابیه بیجار حمدالله کریمی از مجموع 48هزار و 654 آرای صحیح ماخوذه با کسب 15 هزار و 919 رای.
*** مرند:
در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع 158هزار و 324 آرای صحیح ماخوذه کریم شافعی با کسب 29هزار و 672رای و محمد حسن نژاد با کسب 29 هزار و 63 رای به مرحله دوم راه یافتند.
بهار:
در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار از مجموع 142 هزار و 366 آرای صحیح ماخوذه با کسب 39 هزار و 725 رای .
*** قروه:
در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان علی محمد مرادی از مجموع 97هزار و 25 آرای صحیح ماخوذه با کسب 39 هزار و 302رای.
*** آستانه اشرفیه:
در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمدحسین قربانی از مجموع 54هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه با کسب 19هزار و 311 رای.
*** طوالش، رضوانشهر و ماسال:
در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری از مجموع 182هزار و 594 آرای صحیح ماخوذه با کسب 48هزار و 886 رای.
***رزن:
در حوزه انتخابیه رزن از مجموع 63 هزار و 820 آرای صحیح ماخوذه حسن لطفی با کسب 15 هزار و 13 رای و عطاء الله سلطانی صبور با کسب 14هزار و 899رای به مرحله دوم راه یافتند.
*** سلماس:
در حوزه انتخابیه سلماس از مجموع 98 هزار و 858 آرای صحیح ماخوذه، رسول جلایر سرنقی با کسب 18 هزار و 321 رای و شهروز برزگر کاشانی با کسب 16 هزار و 463 رای به مرحله دوم راه یافتند.
منبع: ایرنا

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.