گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...
شعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدها
چهارشنبه, 18 آذر 1394
یادداشتشعارهای انتخاباتی؛ بایدها ونبایدهاحسن اشجعی اسفند ماه امسال صفحه دیگری از تاریخ انتخابات کشور ورق خواهد خورد ومردم عزیز کشورمان به مانند دوره های قبل با...

اعتراض رئیس اتحادیه پوشاک به شوهای عرضه پوشاک خانگی

اعتراض رئیس اتحادیه پوشاک به شوهای عرضه پوشاک خانگی

شوهای عرضه پوشاک خانگی بدون مجوز به معضلی برای بخش خدمات پوشاک تبدیل شده است.

ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه فروش‌های فوق‌العاده ناشی از رکود بازار است و با ابراز خرسندی از وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: شریعتمداری در دوره 8 ساله‌ای که وزیر بازرگانی بود خدمات زیادی را به بخش تولید و بنگاه‌های کوچک کرد.
رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه وظیفه دولت برداشتن موانع از سر راه تولید‌کنندگان است، گفت: حضور گسترده شوهای عرضه پوشاک خانگی به یک معضل برای بخش عرضه پوشاک تبدیل شده است که دولت باید با این شوهای بدون مجوز که عرضه کننده پوشاک خارجی (آلوده) هستند مقابله کند.
وی با بیان اینکه صنعت پوشاک با رکود همراه است، افزود: عرضه پوشاک بیشتر از تقاضاست و در شرایط فعلی همه فروش فوق‌العاده گذاشتند و در تمام سال عرضه‌کنندگان محصولات خود را به صورت فروش فوق‌العاده عرضه می‌کنند تا بتوانند حداقل به بخشی از سرمایه خود برسند.
رئیس اتحادیه پوشاک بیان داشت: با حمایت‌های دولت طی 6 ماه می‌توانند تولیدات خود را ارتقا بخشند و وضعیت تولید را بازسازی کرده و آن را به تولید رقابت پذیر تبدیل کنند.
رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه دغدغه فعلی ما قیمت تمام شده بالاست گفت: دولت برای جلوگیری از واردات قاچاق باید کمک کند تا تولید‌کنندگان مواد اولیه خود را  راحت تأمین کنند.
وی با اشاره به عوارض و مالیات که شهرداری از تولید‌کنندگان اخذ می‌کند، گفت: این‌ هزینه‌های متعدد بر روی قیمت تمام شده تأثیرگذار است و در نهایت منجر می‌شود که تولید رقابت پذیر نداشته باشیم.
وی به افتتاح مرکز تجاری ترکیه در ایران اشاره کرد و گفت: اتحادیه پوشاک رسما به افتتاح این مرکز اعتراض کرده است؛ چرا که این کار به صلاح تولید نیست.
رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه مسئولان در پاسخ به اعتراض ما می‌گویند که هدف از افتتاح این مرکز توسط ترک‌ها معرفی کالا است، گفت: اگر واقعا هدف چنین چیزی است ما هم باید این شرایط را در کشور و بازار آنها برای معرفه کالاهایمان داشته باشیم.

 

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.