گــزارش

سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول
یکشنبه, 02 اسفند 1394
غرفه‌داران میدان تره‌بار از فروش میوه‌های قاچاق منع شدند                       سرگردانی پرونده میوه های قاچاق در بین سازمان های مسئول در پی ورود میوه‌های...
استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتاب
یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395
"اقتصاد ملت" از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب گزارش می دهد؛استقبال خوب علاقه مندان کتاب علی رغم کاستی های شهر آفتابمعصومه صالحی بیست و نهمین دوره نمایشگاه...
ایران خودرو بر فراز دنا
یکشنبه, 24 آبان 1394
نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودروایران خودرو بر فراز دنا همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را...

یادداشت

اُفول فینگیلیش!
سه شنبه, 24 فروردين 1395
اُفول فینگیلیش! شاید یکی از دستاوردهای پنهان اپلیکیشن‌های ارتباطی را بتوان دوری جستن کاربران این ابرازهای ارتباطی از رسم الخط «فینگیلیش» نامید.
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران
شنبه, 06 بهمن 1397
بازمهندسی تهاجمی برای تحریک تفکرات کلیشه‌ای در حوزۀ تعاونی‌های روستایی ایران حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور...
برجام، فرجام تولیدات داخلی نشود
یکشنبه, 04 بهمن 1394
یادداشت اقتصادیبرجام، فرجام تولیدات داخلی نشود آنچه امروز به عنوان یکی از بهترین و مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید که موجب ایجاد بارقه امید در همه آحاد جامعه...

هسته گزینش نظام اداری کشور را بیمه کرده است

 

معاون وزیر، رئيس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جمع کارکنان هسته گزینش گفت: ایجاد هسته گزینش به فرمان امام خمینی (ره) نظام اداری کشور را بیمه کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ حسین نعمتی همزمان با روز ملی گزینش در جلسه ای که با حضور علوی مدیر هسته مرکزی گزینش، اعضا و کارکنان این حوزه و هادوی مدیر کل مدیریت عملکرد برگزار شد؛ ضمن تبریک این مناسبت افزود: ایجاد گزینش در ادارات و سازمان های دولتی موجب شده نظام شایسته سالاری بر کشور حاکم شود و افراد مقید، پاک و متعهد در راس امور قرار بگیرند.

وی با اشاره به نیرو محور بودن شرکت ملی پست اظهار داشت: تمرکز بر گزینش افراد شایسته و امین به ویژه در جایگاه توزیع و نامه رسانی به عنوان ویترین اصلی پست و مهمترین نقطه تلاقی مردم با این شبکه همواره با حساسیت و جدیت خاصی از سوی هسته گزینش دنبال شده و خوشبختانه تاکنون افراد مناسبی در این کسوت به کار گرفته شده اند.

وي از شبکه پستی کشور به عنوان یکی از پر جمعیت ترین سازمان ها و شرکت های دولتی یاد کرد و افزود: مدیریت این مجموعه عظیم و تحقق اهداف متعالی آن تنها در سایه همکاری گزینش، بازرسی و حراست امکانپذیر است.

معاون وزیر اظهار داشت: جذب و به کارگیری افراد در چارچوب اهداف و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره توسط نهادهای انقلابی اعم از گزینش و حراست با جدیت دنبال می شود.

مهندس نعمتی در ادامه پرهیز از اعمال سلیقه در برخوردهای گزینشی از سوی مسئولان هسته گزینش را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: گزینش و انتصاب افراد شایسته حق نظام است که این حق بايد با دقت در لایه ها و سطوح مختلف جاری و ساری شود.

مدیرعامل رعایت چارچوب های اخلاقی و اسلامی در واحدهای دولتی از سوی پیمانکاران بخش غیردولتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: هسته های گزینش بايد اين امر مهم را نیز پیگیری و در چارچوب انتظارات نظام مدیریت کنند.

رئيس هسته گزینش شرکت ملی پست نیز طی سخنانی گفت: فعالیت و عملکرد این مجموعه براساس رسالت ذاتی آن و منطبق با قوانین، شرع مقدس اسلام، نظام جمهوری اسلامی و به دور از اعمال سلایق شخصی است.

علوی رعایت منویات مقام معظم رهبری را اساس کارها و اقدامات هسته گزینش عنوان کرد و افزود: گزینش مانع و رقیب سازمان و شرکت نیست؛ بلکه چشم بیننده و گوش شنونده و همراه مجموعه است و خوشبختانه مدیران شبکه پستی همواره نگاه مثبتی به جایگاه گزینش داشته و دارند.

وي در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد 9 ماهه هسته گزینش اظهار داشت: نکته سنجی و رعایت منافع شرکت در کنار اجرای رافت اسلامی از اصل اساسی همکاران این حوزه در رسیدگی به پرونده ها است.

در پایان با اعطای لوح تقدیر از کارکنان هسته مرکزی گزینش شرکت ملی پست تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

اضافه کردن نظر

قیمت ارز و سکه

Copyright © 2015 پایگاه خبری اقتصاد ملت. کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.